Často kladené otázky

Objednávka

Naše dorty se vyrábějí po celý den, aby byla zaručena jejich čerstvost. Můžete si tedy u nás vybrat dorty přímo na prodejně, ale objednávky předem nepřijímáme. Rezervovat lze dorty pro 10 a více lidí nebo udělat objednávku na více než 50 zákusků. Rádi bychom Vás upozornili, že některé obchody nenabízejí dorty všech velikostí.

U výše uvedených velikostí dortů a větších objednávek je možné se s námi spojit telefonicky a nebo přijít rovnou do obchodu. V Paříži a jejím okolí přijímají objednávky pouze ve 12. a 15. okrsku.

Obchody v New Yorku a Torontu nabízejí službu Klikni & Vyzvedni.

Pouze obchody v NYC a Torontu nabízejí doručování na Vaši adresu.

Svůj požadavek můžete vyřídit po telefonu a nebo e -mailem.

Produkty

Pouze zákusek Incroyable (lotus / bílá čokoláda) obsahuje lepek. Všechny zákusky jsou v naší cukrárně vyráběny na stejném místě, takže nemůžeme zaručit, že jsou všechny absolutně bez lepku.

Všechny naše výrobky kromě sněhových pusinek obsahují laktózu.

Vejce použitá k výrobě pusinek jsou pečená, takže nehrozí nakažení salmonelou. A smetana, kterou používáme je pasterizovaná.

Platí pravidlo, že čím je zákusek čerstvější, tím je chutnější. Minizákusky je vhodné konzumovat do 24 hodin po nákupu a dorty do 48 hodin. Je potřeba je uchovávat v lednici.

Jelikož je dobré naše dorty uchovávat v chladu, doporučujeme Vám uložit dort do chladící tašky, pokud se jedná o delší cestu nebo velmi teplé počasí.

Rozšiřování naší značky

Ve Francii se nerozšiřujeme pomocí franšíz Upřednostňujeme cukrářské umění a odhodlání členů našeho týmu. Nabídky práce můžete sledovat na Recruitee v záložce nabídka práce (https://auxmerveilleuxcarriere.recruitee.com/#section-184958)

Pokud jde o zahraničí, můžete nás kontaktovat e -mailem a představit nám Váš projekt. Vaše žádost bude prostudována: očekáváme od Vás také předložení Vašich dosavadních zkušeností a zdůvodnění Vaší motivace.