Slide thumbnail

Frédéric Vaucamps

Frédéric Vaucamps je cukrář ze severu Francie. V 80. letech znovu  obnovil slávu dortu, který je pro něj srdcovou záležitostí : Merveilleux.   Recept obohatil tím, že do něj vnesl úžasnou lehkost. V roce 1997 se rozhodl pojmenovat svou cukrárnu v Lille po tomto skvostném dezertu. A to byl moment, kdy se zrodila značka « Aux Merveilleux de Fred “. Tato nová verze Merveilleux se stala velmi oblíbenou pochoutkou tak jako naše další vlámské speciality - cramics a vafle.        

Frédéric spojil cukrářské umění s tradicí, aby mohl zákazníkům nabízet ty nejkvalitnější výrobky v elegantních prostorách našich cukráren.

Know-how

Cukrář Frédéric Vaucamps, předává své jedinečné know-how a obměňuje již existující recepty, ale stále dbá na nejdůležitější aspekty svého cukrářského umění: lehkost a výbornou chuť. 

Každý zákusek vyžaduje vynikající cukrářské dovednosti a perfektní provedení, díky kterým je lehce rozpoznatelný mezi ostatními zákusky.

Rádi se Vám pochlubíme našim cukrářským uměním. Naše speciality jsou vyráběny v každém z našich obchodů přímo před zraky zákazníků.

 

Naším každodenním závazkem je nabízet kvalitní produkty vyrobené přímo před Vašima očima. A péct po celý den, aby naše produkty byly pro Vás stále čerstvé.

Naše speciality vyrábíme z pečlivě vybraných surovin.

Merveilleuses a Incroyables

Tyto malé a velmi jemné pochoutky ze sněhových pusinek Vás přenesou do francouzské historie do doby, kdy Francie byla pod vládou Directoire.

Lidé z vyšší společnosti zvaní Incroyables (Neuveřitelní) a Merveilleuses (Úžasné) chodili do salonů, aby hovořili o politice a ekonomii. Ale spíše chtěli být ve společenském centru dění a být viděni. Tyto společenské události byli doprovázeny pitím čaje a ochutnáváním zákusků.

Obchody „ Aux Merveilleux de Fred “ jsou inspirovány právě tímto obdobím. Cukrárny Vás zaujmou svým vytříbeným interiérem v barokním  duchu s překrásnými zrcadly a zlatými prvky.

Frédéric Vaucamps vnáší do svých zákusků vášeň a radost ze života po francouzsku: zastavit se a vážit si krásných a dobrých věcí.  

Otevírání cukráren po celém světě

Frederique Vaucamps chce představit své recepty a podělit se o ně po celém světě hlavně kvůli své lásce k cukrářskému umění

Značka Aux Merveilleux de Fred se od roku 2003 velmi rozrostla: ve Francii se otevřelo hned několik nových obchodů. Souběžně s otvíráním obchodů ve Francii se Frédéric pustil od roku 2009 do otvírání obchodů i mimo hranice své země. Chtěl představit své cukrářské umění i v dalších významných městech.

V každé zemi najdete stejnou nabídku našich produktů. Cílem je, aby zákazníci v Torontu, Londýně nebo Lille našli vždy stejnou kvalitu a autentickou chuť.